Кива PhD. Колишній речник МОЗ спалив свою дисертацію:”Мені соромно називатись кандидатом наук”

Автор: Любава Лисичкіна
22:22 26.04

Олександр Ябчанка просить вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити його наукового ступеня кандидата медичних наук.

Кива PhD. Колишній речник МОЗ спалив свою дисертацію:”Мені соромно називатись кандидатом наук”

Про це він повідомив у Facebook.

“3 квітня 2014 року мені присудили науковий ступінь кандидата медичних наук. Сьогодні Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Комісія з 13 членів одноголосно проголосувала «За». Зважаючи на це, мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано”, – написав  Ябчанка.

Він також закликав  інших кандидатів та докторів наук вчинити аналогічно і не йти на компроміси із совістю. За словами Олександра Ябчанки, лише так в українців може з’явитись шанс на науку, за яку   не буде соромно перед нашими нащадками.

Як відомо, депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. 

Нагадаємо, раніше Кива казав, що “якби у світі проводилася Олімпіада для повій, Україна завжди б посідала призові місця”.

Великий Київ у Google News

підписатися