“Зроблю міністром освіти”. Кива поскаржився, що його наукового керівника звільнили

Автор: Галина Ворона
13:56 28.04

Професора Володимира Гурковського, який був науковим керівником депутата від “ОПЗЖ” Іллі Киви і допомагав йому із дисертацією, звільнили з роботи. Але новоспечений кандидат наук закликав свого наставника “не переживати” і пообіцяв зробити його міністром освіти, коли прийде до влади.

“Зроблю міністром освіти”. Кива поскаржився, що його наукового керівника звільнили

Про це сам Кива розповів журналістам.

За його словами, звільнили його керівника сьогодні, 28 квітня.

На думку Киви, “хтось через свою самозакоханість брудно відіграється” на людях на наукових керівниках, на тих людях, які дали йому можливість захистити дисертацію.

Я йому сказав, щоб він не переймався. Прийдемо до влади — зроблю міністром освіти”, — додав нардеп.

Зазначимо, що науковим керівником Киви був доктор наук із державного управління, перший заступник директора Всеукраїнської громадської організації “Центр досліджень проблем публічного управління” Володимир Гурковський.

Читайте також: “Хайпую у вільний від роботи час”. Кива прокоментував історію з дисертацією (ВІДЕО)

Як відомо, депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. 

У відповідь на це колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом і просить вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити його наукового ступеня кандидата медичних наук.

Нагадаємо, раніше Кива казав, що “якби у світі проводилася Олімпіада для повій, Україна завжди б посідала призові місця”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...