Міністр культури Ткаченко дозволив коміку Щегелю “з*батися як криса” з України 

Автор: Ольга Даниленко
19:11 03.03.2023

Міністерство культури України офіційно дало дозвіл на виїзд з України, попри три повістки, столичному стендапер-коміку Андрію Щегелю. Крім того, ще п’ять осіб з його команди отримали дозвіл на виїзд з України під час воєнного стану.

Міністр культури Ткаченко дозволив коміку Щегелю “з*батися як криса” з України 

Сам комік каже, що “з*бався, як криса” з України до Туреччини, а всі, хто його засуджують: “нарвані заздрісні кончені шнирі”.

Про дозвіл Мінкульту у коментарі розповів колишній очільник міністерства соціальної політики України Павло Розенко. 

Не просто з*бався, а Міністерство культури дало йому офіційний дозвіл, щоб він та ще 5 чоловік (з його тусовки) з*балися. І на всі претензії він чітко говорить: “а що такого? Мені Ткаченко дозволив!”, – написав ексміністр Розенко.

Довідка: Щегель народився у Києві у 1992 році. Наразі він є популярним стендапер-коміком та учасником You tube проєкту Srakadupa.

Нагадаємо, народжений у Києві стендапер-комік Андрій Щегель під час воєнного стану, попри три повістки виїхав до Туреччини. Він пояснив: “Реалізуючи своє право на ох*нне життя, просто з*бався і сиджу тут” (у Туреччині).

На запитання як він переткнув кордон під час воєнного стану, Щегель відповів, що він артист.

Як повідомляв “ВК”, чоловік і брат голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк 9 березня 2022 року виїхали у Польщу та вивезли $ 1,3 млн, колекцію ікон, п’ять годинників й три шуби. На цей час в Україні вже діяв воєнний стан.

Великий Київ у Google News

підписатися