“З*бався, як криса” – київський стендапер Щегель про себе

Автор: Ольга Даниленко
14:10 03.03.2023

“Реалізуючи своє право на оху*ннє життя, просто з*бався і сиджу тут”. Столичний стендапер-комік Андрій Щегель, попри три повістки, виїхав до Туреччини.

“З*бався, як криса” – київський стендапер Щегель про себе

Про це Щегель повідомив в інтерв‘ю Skrypin.ua.

Українців, які засуджують його втечу з України під час воєнного стану, він назвав: “нарвані заздрісні кончені шнирі”.

Також, на його думку, виїжджати з України під час війни це нормально “це життя”, адже країна – “це фікція утворена культурним пресом”.

На запитання як він переткнув кордон під час воєнного стану, Щегель відповів, що він артист.

Я в Туреччині. З*бався, як криса. У мене три повістки. Я не боюся воєнкомів. Визначаю себе, як вільну людину. Зрозумів, що мені не комфортно і що я більше не можу. І знайшов собі спосіб з*батися і пожить в комфортній психологічній обстановці. Реалізуючи своє право на оху*ннє життя, просто з*бався і сиджу тут”, – посміхаючись розповів Щегель.

Про українських військових, які гинуть на фронті, комік відповів: “це їхній вибір”.

Щегель також вважає, що всі люди, які залишилися в Україні “корисні Україні” й подякував всім.

Довідка: Щегель народився у Києві у 1992 році. Наразі він є популярним стендапер-коміком та учасником You tube проєкту Srakadupa.

Нагадаємо, чоловік і брат голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк 9 березня 2022 року виїхали у Польщу та вивезли $ 1,3 млн, колекцію ікон, п’ять годинників й три шуби. На цей час в Україні вже діяв воєнний стан, тому чоловікам молодше 60 років було заборонено виїжджати за кордон.

Як повідомляв “ВК”, деякі народні депутати України ще за кілька днів до повномасштабного вторгнення РФ виїхали з України.

Великий Київ у Google News

підписатися