Чоловік і брат “слуги” Шуляк виїхали у Польщу з $1,3 млн, іконами, годинниками й шубами – бізнесмен

Автор: Ольга Даниленко
14:18 31.08.2022

Чоловік і брат голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк 9 березня виїхали у Польщу та вивезли $ 1,3 млн, колекцію ікон, п’ять годинників й три шуби. На цей час в Україні вже діяв воєнний стан, тому чоловікам молодше 60 років було заборонено виїжджати за кордон.

Чоловік і брат “слуги” Шуляк виїхали у Польщу з $1,3 млн, іконами, годинниками й шубами – бізнесмен
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив бізнесмен Сеяр Куршутов, якого у ЗМІ називають “королем української контрабанди”, він знаходиться під санкціями РНБО.

За його словами, чоловік нардепки-“слуги” Олександр Шуляк та її брат Олексій Заремба не декларували “цінності”, а перетинали кордон на авто Toyota Land Cruiser з номерним знаком AA 8853 XK.

Чоловік та брат народного депутата Олени Шуляк перетнули кордон у пункті пропуску “Краковець” 9 березня о 23.46 без декларування матеріальних цінностей, на авто Toyota Land cruiser AA8853XK. При цьому заїхали в Польщу з 1,3 млн $, 5-ма годинниками, колекцією ікон та трьома шубами”, – написав він на своїй сторінці у Facebook. 

З коментаря бізнесмена під дописом стало відомо, що він очікує від нардепки Шуляк  “спростування” для публікації відповідних документів.

Нагадаємо, на період дії правового режиму воєнного стану виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років забороняється, за виключенням деяких категорій осіб. Прикордонники затримали за спробу незаконного перетинання кордону близько 6,4 тисячі військовозобов’язаних чоловіків.

Як повідомляв “ВК”, на кордоні з Польщею затримували нардепа проросійської партії ОПЗЖ Суркіса-старшого: намагався вивезти понад 10 годинників. Згодом ДБР почало розслідування дій митників, які без огляду пропустили братів Суркісів до Угорщини. 

Читайте такожТрухіних, кузьміних, юрченків привів до влади та легітимізував Зеленський

Великий Київ у Google News

підписатися