Метро затори не перемогло: Київ знову стоїть

08:26 25.05

Сьогодні, не дивлячись на відкриття метро, Київ зранку знову стоїть у заторах. Однією з причин стали несприятливі погодні умови, бо в столиці дощить, а другою – ремонтні роботи на декількох ділянках.

Метро затори не перемогло: Київ знову стоїть

Згідно Google Maps. стоїть проспект Бажана вздовж “зеленої” лінії. Затор починається перед “Харківською” й тягнеться до завершення Південного мосту.

Також ми бачимо, що стоїть Дарницький міст та міст Патона.

Троєщина теж у суцільному заторі. Багряно-червоним є Північний міст, а перед ним – виїзди з житлового масиву.

загрузка...

Перманентно стоїть Мінський масив та Оболонь – з виїздом до “Почайної”. Проблеми з трафіком на Виноградарі.

В’їзд в Київ з боку Житомира вздовж “червоної” лінії метро теж стоїть. Затор майже суцільний від “Житомирської” до “Берестейської”.

Типово для ранкової пори від заторів страждає об’їзна дорога. Жителям Софіївської Борщагівки дуже важко потрапити в велике місто.

Заїзд в Київ з боку метро “Теремки” теж “червоний”.

Сьогодні краще, аніж в минулі дні, їде Столичне шосе. Але в цілому основні дороги міста блоковані автівками.

Як ось тут: проспект Перемоги та бульвар Тараса Шевченка; вулиця Жилянська поблизу Цирку; перманентні проблеми спостерігаються на вулиці Січових Стрільців та багатьох інших.

Висновки очевидні: одномоментно метро структурних проблем Києва не вирішує. Бо місто страждало від заторів і до закриття підземки. Проблему ускладнює дощ: в день опадів скупчення автівок стає довшим. Радимо сьогодні скористатися громадським транспортом – метро вже працює, правила користування тут.

Зазначимо, що для стабілізації трафіку, у місто в години пік заборонений в’їзд вантажівок. Але вантажний транспорт в’їжджає в Київ попри заборону – на минулому тижні у місті спостерігалися тотальні затори.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...