Мешканцям “будинку-вбивці” на Мілютенка дадуть нове житло

15:05 11.07.2020

Місто Київ розпочало реновацію застарілого житлового фонду Лісового масиву. Мешканців аварійних будинків мікрорайону переселять у нове сучасне житло. Таке рішення вже затвердила Київрада. 

Мешканцям “будинку-вбивці” на Мілютенка дадуть нове житло Фото: kp.ua

Як повідомляється на сайті Київради, “пілотним” у Деснянському районі став будинок по вулиці Мілютенка, 23а. За оцінками СЕС, його санітарно-технічний стан є незадовільним. Тут виявили різні види грибків, які становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я мешканців. 

Цим рішенням ми створюємо істотно новий механізм реновації застарілого житлового фонду, який дасть можливість переселити багато мешканців Деснянського району столиці із проблемних будинків. Місто відселить людей із Мілютенка, 23а у нове житло зі збільшенням площі на 50%, а також надасть додаткову площу для пільгових категорій”, – зазначив депутат Київради Ігор Опадчий.  

Якщо реновація застарілого житлового фонду Лісового масиву пройде успішно, таку практику застосовуватимуть в межах усього міста Києва.

Читайте також: Як будинки тріщать по швах. Скільки чекати порятунку і чи можна це зробити самому

Уже близько десяти років історія “будинку-вбивці” на вулиці Мілютенка, 23а, у Києві гримить на всю округу. Цей будинок став відомим через багаторічну боротьбу місцевих жителів з грибками та пліснявою у будівлі. Стіни будинку вражені 39 патогенними грибками, 7 з яких викликають онкозахворювання, гепатит і туберкульоз, а рівень токсинів у повітрі перевищує норму в 13 разів. Наприкінці 2016 року стало відомо, що будинок мають демонтувати, а його жителів переселити. І ось вже у 2020 нарешті шось здвинулося.

Нагадаємо, 20 млн гривень виділила Київрада на постраждалих від вибуху на Позняках

Великий Київ у Google News

підписатися