20 млн гривень виділила Київрада на постраждалих від вибуху на Позняках

16:09 07.07.2020

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати виділили кошти для матеріальної допомоги постраждалим від вибуху на Позняках. 20 млн гривень будуть використані для придбання необхідних речей в квартири, які отримали постраждалі.

20 млн гривень виділила Київрада на постраждалих від вибуху на Позняках

Про це повідомляється на сайті Київської міської ради. 

Зазначається, що ці гроші передбачені для проведення ремонтних робіт та придбання необхідної побутової техники. 

Відтак, для проведення ремонтних робіт передбачаються кошти у розрахунку 2925 грн за метр квадратний. Щоб придбати мінімально необхідні меблі для двокімнатної квартири, міська рада заклала суму в 124 тисячі гривень. Для трикімнатної квартири необхідно трохи більше 140 тисяч гривень”.

Комплектація квартир передбачає наступний перелік побутової техніки та меблів: холодильник, телевізор, водонагрівач, пральна машина, кухонний комплект меблів, дитячий комплект меблів, стіл і 4 стільці, диван розсувний, шафа, ліжко двоспальне та матрац, тумба приліжкова, тумба під телевізор, умивальник з тумбою, шафа для взуття, вішалка підлогова.

Нагадаємо, що 20 червня вибухнула одна з багатоповерхівок на Позняках. Майже через тиждень після вибуху президент Зеленський передав постраждалим ключі від нових квартир, щоправда, потрапити туди вони поки що не можуть.

Великий Київ у Google News

підписатися