Мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у 6 разів

13:19 06.09.2020

За рахунок проведених енергоефективних заходів, зокрема встановлення індивідуального теплового пункту з погодним регулюванням, мешканці ОСББ «Ізумруд» на вулиці Академіка Заболотного, 30 (Голосіївський район) зменшили вартість опалення до 6 грн за кв. м опалювальної площі.

Мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у 6 разів

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інспектуючи встановлення в будинку індивідуального теплового пункту на одну з секцій.

За його словами, ОСББ «Ізумруд» вже тричі взяло участь в міській програмі «70/30», за умовами якої місто оплачує 70% робіт, а мешканці – лише 30%. В рамках «70/30» в будинку встановили індивідуальний тепловий пункт з погодним регулюванням на частину секцій, замінили вікна та двері, виконали утеплення фасаду та покрівлі, ізоляцію мереж.

Для участі в програмі мешканці поступово акумулювали кошти та провели цілий комплекс робіт, що дозволив людям на опаленні зекономити понад 550 тис. грн”, – сказав Пантелеєв.

За словами голови ОСББ Світлани Чабан, у поточному році роботи продовжуються: в будинку монтують обладнання теплового пункту, здійснюють заміну вікон та дверей на енергозберігаючі.

Загалом цього року в столиці виконають 106 енергозберігаючих проектів у житлових будинках. На це місто спрямувало понад 100 млн грн.

Раніше “ВК” писав, як зекономити на електроенергії 2400 грн на рік.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...