Мерія хоче вдосконалити подання петицій і запустила опитування киян

08:59 29.05

Уже понад 4 роки у місті працює сервіс електронних петицій, за допомогою якого кияни можуть вирішити проблеми, що їх найбільше турбують. Щоб зробити цей механізм ще більш досконалим, міська влада запустила опитування, до якого може долучитись кожен житель міста.

Мерія хоче вдосконалити подання петицій і запустила опитування киян

Про це повідомляє пресслужба Київради.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів, за 4 роки е-звернення здобули значну популярність: кількість користувачів, що підтримують ініціативи складає понад 2,5 мільйони осіб. До голосування було допущено 6005 петицій.

Загалом 57 електронних петиції до Київради подолали прохідний бар’єр у 10 тисяч голосів. З них 14 реалізовано, ще 18 у процесі виконання, не підтримала міська влада 12 ініціатив. Петиції дійсно стали інструментом спілкування громади і міської влади”, – підкреслив Прокопів.

За його словами, процедура подання петицій все ж потребує вдосконалення. Тому міська влада цікавиться думкою киян – за допомогою яких інструментів їм зручніше реєструватися на сайті, аби підтримати петицію та скільки голосів вона має набрати.

Долучайтеся до голосування, щоб зробити сервіс е-звернень ефективнішим”, – закликає секретар Київради.

загрузка...

Опитування можна пройти за посиланням. Голосування триватиме до 8 червня 2020 року.

У Київраді нагадують, наразі щоб підтримати електронну петицію або проголосувати за ту чи іншу ініціативу, необхідно авторизуватися через офіційний веб-сайт Київської міської ради (через картку киянина, за допомогою “Bank-ID”, “Mobile-ID”, за допомогою електронного цифрового підпису або безпосередньо на веб-сайті). Е-ініціатива розглядається міською радою, якщо вона набрала не менше 10 тисяч голосів.

Як повідомляв “Великий Київ”, серед останніх петицій, що подали кияни – прохання не відновлювати автомобільний рух на Контрактовій та Сагайдачного, замінити безкоштовний проїзд пільговикам адресною допомогоюстворити велодоріжку для слуг народу, що вимушені їздити на позашляховиках та ін.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...