Вимушені їздити на позашляховиках. Кияни просять створити велодоріжку для слуг народу

16:16 27.05

Кияни просять створити велодоріжку для слуг народу з Українки та південної частини правого берегу столиці (через Конча-Заспу) до центру міста. Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради.

Вимушені їздити на позашляховиках. Кияни просять створити велодоріжку для слуг народу

Як пише автор документу, в Конча-Заспі, Козині і Плютах проживає чимало “слуг народу” України. Але на превеликий жаль, вони вимушені користуватися позашляховиками замість велосипедів аби кожного ранку їздити на роботу бо Столичне шосе є дуже небезпечною дорогою, там відсутнє навіть нормальне узбіччя, це легко побачити навіть на Google Maps. Також на цій дорозі дуже велика кількість смертельних ДТП.

“Аби вберегти життя наших слуг, вважаю, що можна було б створити сучасну і безпечну асфальтовану велодоріжку між Столичним шосе і Дніпром, там, де вже є грунтові дороги. Далі велодоріжка має пройти біля Корчуватого, Видубичів і аж до мосту Патона і далі вздовж Дніпра. Дуже важливо також встановити вказівники, аби не заблукати, і бесідки для відпочинку”, – йдеться в петиції.

Автор сподівається, що окрім слуг народу велодоріжкою охоче користуватимуться і звичайні люди, а також мешканці Українки і інших селищ Київщини.

Як повідомлялося раніше, на сайті Київради також з’явилася петиція щодо скасування рішення про відкриття метрополітену.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...