Мер Бучі Федорук займеться розвитком громад та територій Київщини

12:28 27.07.2020

Бучанський міський голова Анатолій Федорук увійшов до складу Ради розвитку громад та територій Київської області, утвореної розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна.

Мер Бучі Федорук займеться розвитком громад та територій Київщини

Про це йдеться на сторінці Бучанської міської ради у Facebook. Основними завданнями Ради розвитку громад та територій є:

  • сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва
  • напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку
  • сприяння ефективній реалізації реформи місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою
  • інших реформ із децентралізації влади.

До складу ради увійшли:

  • Василь Геннадійович Володін -голова Київської облдержадміністрації, голова ради
  • Стариченко Микола Анатолійович -голова Київської обласної ради, заступник голови ради (за згодою)
  • Назаренко Дмитро Юрійович-заступник голови Київської облдержадміністрації, виконавчий секретар ради.

Таокж працюватимуть над виконанням основних завдань депутати обласної ради, керівники управлінь та відділів облдержадміністрації, мери міст, голови ОТГ, райрад та адміністрацій.

Нагадаємо, Україна отримала нові райони – замість 490 існуючих районів в областях утворять 136. Зокрема, на Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський.

Раніше Анатолій Федорук також зазначив, що радянська система керування населеними пунктами відійшла у минуле, а майбутній успіх відтепер залежить від кожного.

Великий Київ у Google News

підписатися