Кличко розповів, чому вони із Зеленським “не дружать”

Автор: Тетяна Сененко
12:52 20.05

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що причиною напружених відносин з президентом Володимиром Зеленським є те, що він – не представник цієї влади.

Кличко розповів, чому вони із Зеленським “не дружать”

Про це Кличко розповів в інтерв’ю Українській правді.

«По-друге, багато речей їх дратують. Наприклад, коли місто сказало, що готове допомогти уряду у закупівлі вакцин. Я використовував свої зв’язки. Більш того, потім були розіслані листи, що єдиним контрагентом з закупівлі вакцини може виступати виключно уряд. Ми допомагаємо, але як у випадку локдауну, і як у випадку вакцини, це сприймається як перевищення повноважень Кличком», – відповів міський голова столиці.

Твердження, що причиною конфлікту з Банковою є президентські амбіції Кличка, мер Києва назвав чутками та спекуляціями.

«У нас вибори президента будуть через 3 роки. А за 3 роки може відбутися стільки різних подій і всього іншого! По-друге, ті, хто до мене підходять і кажуть: “Давай, іди на президента”. Я їм кажу: “Що я вам поганого зробив”?» – сказав Кличко.

При цьому на уточнення, чи збирається таки він іти у президенти, політик відповів, що спершу зробить європейське місто з Києва, «а потім будемо говорити на цю тему».

Читайте також: Озброєні силовики стукали в двері: Кличко розповів про “детективні” події в його будинку

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко назвав події, які розгортаються навколо міської влади останніми тижнями, підготовленою похапцем заангажованою акцією, адже перевірки і обшуки проходять переважно за матеріалами, які передало саме місто. Тому він вимагає від правоохоронних органів звіту про статус справ, щодо яких КМДА передавала матеріали за результатами внутрішніх аудитів.

Великий Київ у Google News

підписатися