Медики зі “швидкої” мають мізерні зарплати, тому працюють на 33 роботах

Автор: Любава Лисичкіна
23:46 25.02

Зараз ті, хто працює в “швидкій” ставляться до цієї роботи, як до хобі. Бо зарплата настільки мізерна, що неможливо на неї жити.

Медики зі “швидкої” мають мізерні зарплати, тому працюють на 33 роботах

Про це в ефірі телеканалу Kyiv Live розповів парамедик Ярослав Вуз.

За словами Ярослава, через нестачу коштів медики, які працюють в бригадах швидкої медичної допомоги,  змушені заробляти деінде: “Один мій колега, який працює на швидкій, робить труни. Він класний столяр, в нього гарно виходить і він на цьому дуже гарно заробляє. Другий має свій шиномонтаж і сам їздить міняє колеса”.

 Парамедик переконаний, що це впливає на відношення до роботи. Адже коли постійно треба шукати додаткові прибутки для проживання, з’являється відповідне  ставлення —  хочу вихожу, хочу ні.

Ярослав  розповів, що сам отримує зарплатню в розмірі 3500 грн. Натомість, рахунки  за комуналку склали 5500 гривень. Він зізнався, що в нього ще є 33 роботи, які дозволяють йому вижити. 

Нагадаємо, у Києві розпочалась вакцинація від COVID-19. Перше щеплення отримав завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко.

На сьогодні в столиці сформовано 15 мобільних бригад з імунізації та підготовлено 120 тимчасових пунктів вакцинації.  Всього Київ отримав 42,6 тисячі доз вакцини проти COVID-19. Загалом у перший день кампанії вакциновано 160 людей.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...