Зброя, боєприпаси, вибухівка – такий арсенал знайшли у Нацакадемії аграрних наук

19:53 26.11.2020

Керівництво Національної академії аграрних наук України підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди. В ході обшуків у центральному офісі академії, розташованому поблизу адмінбудівель органів центральної виконавчої влади, виявили схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки.

Зброя, боєприпаси, вибухівка – такий арсенал знайшли у Нацакадемії аграрних наук

Як повідомляє СБУ, у межах кримінального провадження співробітники СБ України проводили обшуки у 3-х областях України для отримання додаткових доказів за фактами заволодіння посадовцями майном Національної академії аграрних наук України. Керівництво Академії також підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили документацію та речові докази, які можуть підтверджувати протиправні дії чиновників.

Крім того, в ході обшуків у центральному офісі Академії,  розташованому поблизу адміністративних будівель органів центральної виконавчої влади, оперативники спецслужби виявили у підвальних приміщеннях установи арсенал військових засобів ураження.

Правоохоронці вже ідентифікували та вилучили 4 РПГ, 2 автомати, майже 40 гранат РГД-5 та Ф-1, декілька пістолетів, 2 артилерійські снаряди  та велику кількість набоїв до автоматичної зброї.

Наразі фахівці слідчо-оперативної групи та експерти продовжують обшуки приміщень та вилучення військових засобів ураження.     

 

Читайте також: Озброєна банда викрала бізнесмена і вимагала $2 млн. 4 зловмисника ще на свободі  

Нагадаємо, рятувальники шукали речі мешканців у зруйнованому будинку на Позняках, а знайшли зброю та вибухівку

Великий Київ у Google News

підписатися