Масовані ракетні удари саме в перші дні тижня націлені на падіння економіки – розвідка

Автор: Оксана Тупальська
16:22 01.12.2022

Росіяни зазвичай у понеділок та вівторок кидають ракети та дрони в бік Києва, щоб паралізувати бізнесове життя столиці. У цьому переконані у Головному управлінні розвідки при Міністерстві оборони України.

Масовані ракетні удари саме в перші дні тижня націлені на падіння економіки – розвідка
Світлодіодне освітлення

Саме на початку робочого тижня відбувається сплеск виробничої активності та планування бізнес-процесів, відтак ворог намагається дестабілізувати економічну ситуацію. Розуміння підступної тактики ворога дозволить не піддаватися на його маніпуляції.

«Це новий цикл економічної активності, робочий тиждень, і масовані ураження носять додатковий психологічний та економічний ефекти. Очікування ударів – це так само стресова ситуація. І ці злети Міг-31 (у вівторок) та “тренування” – це терористична тактика. Коли погроза ракетним ударом має на меті дестабілізацію ситуації. Тактика терору багатогранна, але до неї треба готуватися”, – каже представник ГУР Андрій Юсов в ефірі 24 каналу.  

Сили оборони готові до захисту українського неба та чекають на допомогу міжнародних партнерів, додав Юсов. Він зазначив, що на рівні країн НАТО розглядають кілька сценаріїв поведінки росіян найближчої зими. Атакування ворогом енергетичної інфраструктури – один серед низки можливих планів загарбників.

Нагадаємо, у Київській військовій адміністрації попередили, що на полігонах Білорусі тримають 9000 окупантів та існує загроза наступу з півночі. Тим часом експерти зазначають, що росіяни змінюють тактику щодо атаки України, бо у них закінчуються ракети.

Великий Київ у Google News

підписатися