На полігонах Білорусі тримають 9000 окупантів, загроза наступу існує – КМВА

Автор: Любава Лисичкіна
07:35 01.12.2022

Командування сил і засобів оборони міста Києва проводить системні заходи з нарощування і підтримання українських військ в бойовій готовності.

На полігонах Білорусі тримають 9000 окупантів, загроза наступу існує – КМВА Фото: Ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Про це, відповідаючи на питання щодо того, що біля рівненської області росіяни гуртуються і готуються до наступу, розповів Сергій Попко, начальник КМВА.

“На даний час, інформації про створення ударного угруповання для наступу з території Республіки Білорусь всіма видами розвідки не спостерігається. Особовий склад Російської Федерації знаходиться на полігонах Республіки Білорусь де проводять заходи бойової підготовки, їх чисельність не змінюється протягом приблизно двох місяців. Мова про 9000 чоловік особового складу. Але загроза наступу з території республіки білорусь існує, вона не знімається з порядку денного”, – зазначив військовий.

Попко заявив, що командуванням сил і засобів оборони міста Києва проводяться системні заходи з нарощування і підтримання українських військ в бойовій готовності.

Також проводяться певні заходи злагодження органів управління, нарощуються і удосконалюються системи інженерного обладнання, протиповітряної оборони, вогневого ураження противника, матеріально-технічного забезпечення тощо.

Нагадаємо, за поточну добу  завдано ударів по 17 місцях зосередження окупантів та їхньої техніки.

Великий Київ у Google News

підписатися