Масова загибель собак у Бородянці: розпочато кримінальне провадження

17:36 30.05

У комунальному притулку для тварин у Бородянці під час окупації росіянами від голоду та спраги загинуло 222 собаки з 485. Майже місяць тварини залишалися зачиненими в клітках без їжі та води. За фактом масової загибелі тварин правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Масова загибель собак у Бородянці: розпочато кримінальне провадження

Про це повідомляється на Facebook-сторінці зоозахисної організації UAnimals.

За словами захисників тварин, також було створено комісію для проведення службового розслідування, за підсумками роботи якої буде  прийнято відповідне рішення. Про хід справи обіцяють повідомити згодом.

Загибель тварин з притулку у Бородянці ми запам’ятаємо як прояв байдужості та жорстокості до тих, хто мав знайти прихисток та допомогу у закладі. Майже місяць 480 собак залишалися зачиненими в клітках без їжі та води“, – кажуть активісти.

Вони стверджують, що керівництво притулку покинуло своїх підопічних на жахливу смерть, більшість тварин загинуло від голоду та зневоднення.

Наталія Мазур й надалі продовжує працювати з собаками, ніби забувши про трагедію, що сталася з її підопічними два місяці тому. Але люди, які вчинили так один раз, можуть покинути тварин на смерть і вдруге”, – обурюються зоозахисники.

Саме вони разом з “Хвостатою Бандою” звернулися по допомогу до міжфракційного об’єднання “Гуманна країна”, створеного за ініціативи UAnimals. Депутати МФО надіслали колективне звернення до Головного управління національної поліції Києва з вимогою провести розслідування та притягнути винних до відповідальності.

Сподіваємося, що справедливість переможе і винні за смерть тварин понесуть відповідальність. На жаль, собак, які загинули, вже не повернути назад, але ми можемо убезпечити інші життя від жорстокості та байдужості”, – підсумували в UAnimals.

 

Читайте також: Гори мертвих собак: жахливі кадри з притулку в Бородянці (ВІДЕО) 

Нагадаємо, щойно Бородянка була звільнена від окупантів, в місцевий притулок для тварин змогли потрапити волонтери, які побачили жахливу картину – дуже багато мертвих собак, а ті, що вижили – у жахливому стані. Зоозахисники звинуватили керівництво притулку і вимагали від Кличка покарати директорку притулку Мазур.

Великий Київ у Google News

підписатися