Гори мертвих собак: жахливі кадри з притулку в Бородянці (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
10:22 05.04

Щойно Бородянка була звільнена від окупантів, в місцевий притулок для тварин змогли потрапити волонтери, які побачили жахливу картину – дуже багато мертвих собак, а ті, що вижили – у жахливому стані.

Гори мертвих собак: жахливі кадри з притулку в Бородянці (ВІДЕО)

Про це написала у соцмережах та опублікувала шокуючі відео зоозахисниця Аста Квітницька. Ніхто не навідувався до притулку протягом місяця, тож більшість тварин загинули без їжі та води.

“Виявилося, що частина собак живі, хоч і перебувають у тяжкому стані. Але багато загинули …вмирали в муках…”, – написала вона.

Вона зазначила, що порятунок тварин, що вижили в Бороднці, здійснюється волонтерами за власною ініціативою та власними ресурсами. А керівництво притулку не має жодного відношення до цього. Директорка притулку так і не з’явилися там.

Волонтери одразу після звільнення міста вирушили до притулку, аби забрати найтяжчих собак, а також нагодувати решту тих, що вижили. Загалом було забрано 27 собак, які доставлені до приватних клінік для надання допомоги. На записах можна побачити гору мертвих собак, яких волонтери винесли з притулку.

Нагадаємо, українські військові врятували собаку, який залишився сам у розбомбленому будинку в Ірпені.

Великий Київ у Google News

підписатися