Від Кличка вимагають покарати директорку притулку Мазур за масову загибель собак у Бородянці

Автор: Марина Максенко
17:24 01.05

За даними КЕКЦ, у комунальному притулку для тварин у Бородянці, під час окупації території рашистськими військами, від голоду та спраги загинуло 222 собаки з 485-ти.

Від Кличка вимагають покарати директорку притулку Мазур за масову загибель собак у Бородянці

Про це повідомляє КЕКЦ у Facebook.

“Вимагаємо покарати чиновника КМДА М.Мазур, винну у загибелі 222 собак від голоду та спраги у притулку у Бородянці. Просимо підписати нашу петицію https://chng.it/8PgKGJBv (У зв’язку з тим, що сайт петицій Київради не працює, просимо КМДА розглянути цю петицію)”, – сказано у публікації.

Далі повідомляється, що після звільнення від російських військ у комунальному притулку для тварин у Бородянці, який належить Київській міській лікарні ветеринарної медицини (керівник – в.о. директора Н. Мазур), яка підпорядкована Департаменту міського благоустрою КМДА, від голоду та спраги з 485 собак загинуло 222.

За даними КЕКЦ, це сталося завдяки недбалості, яку виявила відповідальна за собак Наталія Мазур.

“Вона залишила собак напризволяще і нічого не зробила для їхнього порятунку. Тому ми вимагаємо службового розслідування та притягнення Н. Мазур до відповідальності та зняття з посади. Ми обурені, що КМДА затягує вирішення цього питання”, – заявили у КЕКЦ.

Великий Київ у Google News

підписатися