Марина Порошенко передала інклюзивному центру ігрові набори для занять з дітьми

Автор: Галина Ворона
18:14 08.10

Депутатка Київської міської ради від “Євросолідарності”, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко передала Оболонському інклюзивно-ресурсному центру ігрові набори для корекційно-розвиткових занять. Вони сприятимуть розвитку інтелектуальних здібностей та мовленнєвих навичок у дітей з особливими освітніми потребами.

Марина Порошенко передала інклюзивному центру ігрові набори для занять з дітьми

Про це Марина Порошенко розповіла на своїй Facebook-сторінці.

Ці набори одразу знайшли свого користувача – маленький Ваня залюбки протестував одну з ігор разом із дорослими.

Наша співпраця з інклюзивно-ресурсними центрами столиці продовжується: ми проводимо навчальні тренінги для фахівців та допомагаємо покращувати матеріально-технічну базу закладів. Ми завжди на зв’язку, щоб кожна дитина отримала якісні освітні послуги”, – підкреслила Марина Порошенко.

Вона звернула увагу на те, що 21 липня цього року вступили в силу зміни до положення про ІРЦ, згідно яких інклюзивно-ресурсні центри уже не зобов’язані надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги для учнів інклюзивних шкіл та вихованців інклюзивних садочків.

Це означає, що діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних закладах освіти, не зможуть отримати якісну та кваліфіковану допомогу від фахівців інклюзивно-ресурсних центрів. І є великий ризик, що більшість з них повернуться до домашнього навчання та будуть позбавлені можливості бути у колі однолітків та соціалізуватися”, – пояснила депутатка.

Вона має намір піднімати це питання у Київраді та звертатись до уряду щодо скасування цих вимог.

Щиро сподіваюся, що здоровий глузд переможе. Бо руйнування інклюзивної освіти в Україні – неприпустиме”, – підсумувала Марина Порошенко.

Читайте також: Марина Порошенко: 130 тисяч медпрацівників під загрозою звільнення

Нагадаємо, у Києві особливим дітям надаватимуть супровід під час навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися