Маніпуляції і брехня. Нардеп розповів навіщо прийняли закон про референдум

Автор: Любава Лисичкіна
14:26 30.01

Закон Зеленського про референдум в такому вигляді, в якому прийнято було Верховною Радою, депутати від “Слуги народу” прийняли для маніпуляції, а не для реальних рішень.

Маніпуляції і брехня. Нардеп розповів навіщо прийняли закон про референдум

Про це заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов в ефірі одного з телеканалів, передає пресслужба фракції.

“Окрім влади за цей закон не голосувала опозиція. Чи є цей закон добрим? Ні. Чи є цей закон про народовладдя? Ні. Цей закон про підвищення влади президента. Тому що президенту легко проводити референдум. А народу – я дуже сумніваюся”, – сказав він.

За словами депутата,  типова ситуація для Зеленського  – говорити одне, а робити інше.Як приклад Герасимов нагадав  закон про імпічмент, який насправді є  законом про недоторканність, законом, який зберігає монобільшості недоторканність.  

Народний депутат нагадав, що так зване опитування від Зеленського у жовтні 2020 року показало абсурдність подібних ініціатив влади.

“Опозиція не боїться народу і думки людей. Але ми не довіряємо цій владі, тому що ми чітко розуміємо, що цей закон в такому вигляді, як вони зробили, вони приймають для маніпуляції, а не для реальних рішень. І доказом цього є так зване опитування 25 жовтня, яке вони зробили виключно з метою маніпуляції”, – сказав співголова фракції.

За словами народного депутата,  питання референдуму та інші питання піднімаються внаслідок падіння рейтингів правлячої партії та президента.

“Рейтинги пішли вниз – ось чому через 2 роки піднімають референдум, піднімають інші питання. Чому ви не піднімали у вересні 2019? Тому що рейтинги були високі”, – заявив Герасимов.

До слова, фракція «Європейська Солідарність» планує подання до Конституційного Суду щодо закону про референдум, оскільки його норми суперечать Основному закону України.

Нагадаємо, 26 січня парламент ухвалив законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум. Законопроєкт № 3612 підтримали 255 народних депутатів.

Раніше народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність“ Вікторія Сюмар наголосила, що через закон про референдум президент Володимир Зеленський посилить авторитарні тенденції – контроль над судовою гілкою влади й прокуратурою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...