Закон про референдум потрібен Зеленському для узурпації влади та виконання московських забаганок – Сюмар

17:09 26.01

Через закон про референдум президент Володимир Зеленський посилить авторитарні тенденції – контроль над судовою гілкою влади й прокуратурою, а також виконає всі забаганки Москви щодо особливого статусу Донецької та Луганської областей й інтеграції в українську політику російських бойовиків.  

Закон про референдум потрібен Зеленському для узурпації влади та виконання московських забаганок – Сюмар

На цьому народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність“ Вікторія Сюмар наголосила журналістам у кулуарах парламенту.

За словами Сюмар, ключова загроза закону про референдум – посилення президентської вертикалі влади для контролю Конституційного суду й прокуратури.

Для того, щоб він (Зеленський, – ред) міг замінити Конституційний суд, що він дуже давно пробує зробити. І я не маю сумнівів, що буде спроба взяти під контроль судову гілку влади шляхом референдуму, шляхом нав‘язування нового закону про прокуратуру, який вже з‘явився у Верховній Раді, де прокурори будуть такими царьками. Тобто, посилення силової вертикалі йому легко буде зробити через такий всеукраїнський референдум”, – пояснила народна депутатка.  

Сюмар наголосила, що на референдум потрібно виносити виключно ті питання, що мають характер геополітичного вибору, незалежності, євроатлантичного курсу країни.

Також, вона акцентувала на другій загрозі закону про референдум – внесення до Конституції України особливого статусу Донецької та Луганської областей, а значить виконання Україною всіх вимог РФ.  

Ніхто ж не думає, що після цього відбудеться. А все буде просто: якщо ми інтегруємо російських бойовиків і ставлеників в український політичний організм, то фактично цей організм буде отруєний назавжди. Тут ніколи не буде стабільності. І Росія досягне своєї мети – вона знову візьме Україну під контроль через своїх агентів, але про це ніхто не буде говорити. Питання будуть сформульовані відповідним чином. Можливо, це як раз і робиться заради того, аби виконати російські вимоги“, – пояснила Сюмар.  

Народна депутатка наголосила, що наразі у фракції “Європейська Солідарність“ обговорюють план дій, аби не допустити зловживання волевиявленням українців.

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня парламент ухвалив законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум, який Володимир Зеленський декларував під час передвиборної кампанії на посаду президента. Законопроєкт № 3612 підтримали 255 народних депутатів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...