Малюки на Поштовій площі виконують дипломатичну місію – вітають з Днем незалежності США

13:15 04.07

Нині маленькі Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь святково вдягнулися, аби відзначити День незалежності США. Скульптури прикрасили Володимир Журавель з дружиною Катериною.

Малюки на Поштовій площі виконують дипломатичну місію – вітають з Днем незалежності США
До цього свята, ми з сімʼєю і нашим другом Василієм Семеновим, професором в American University Kyiv, переодягли малюків засновників Києва! Дякуємо США за підтримку України, а саме головне людей в нашій державі! – заявив скульптор Володимир. 
Свято встановлене на честь Декларації незалежності США від Об’єднаного Королівства Великої Британії, підписаної 4 липня 1776 року. За день до підписання Декларації Джон Адамс (згодом 2-й президент США) написав своїй дружині Ебігейль:

Другий день липня 1776 року буде найпам’ятнішим епохальним днем в історії Америки. Я глибоко переконаний, що він святкуватиметься прийдешніми поколіннями, як велика річниця-фестиваль. Це має відзначатися як день визволення і акт відданості всемогутньому Господу та супроводжуватися шоу, іграми, спортивними змаганнями, залпами, салютами, дзвонами й ілюмінацією з одного боку континенту до іншого, відсьогодні й на всі віки.

Святкування Дня незалежності США згодом почали відзначати не 2, а 4 липня, але для американського народу це дійсно велика подія, як і казав Джон Адамс. 

США це країна можливостей для кожного, де свобода і життя людини найвища цінність! Америка велика країна, не тільки по розмірам, а тому що в ній живуть великі люди! Що робитиме велика людина, інші будуть слідувати її прикладу! Віримо, що США зробить все необхідне для перемоги цивілізованого світу, над демонічним тоталітаризмом! І допоможе в захисті народу України! Хай Господь благословить Америку! – привітав нині американців Володимир Журавель. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин