Майже всі медичні заклади області потребують дофінансування – депутатка Київоблради

Автор: Галина Ворона
17:25 14.06

Майже всі медичні заклади Київщини, які надають послуги згідно пакетів, підписаних з Національною службою здоров’я України, відчувають гостру нехватку грошей.

Майже всі медичні заклади області потребують дофінансування – депутатка Київоблради

Про це заявила перша заступниця голови Київоблради, депутат від “Європейської солідарності” Тетяна Семенова.

За її словами, з початку цього тижня заплановано зустрічі з лікарями, директорами комунальних підприємств медичної сфери, на яких буде визначатися реальна потреба того чи іншого медзакладу в дофінансуванні.

Майже всі наші комунальні некомерційні підприємства, які надають послуги згідно пакетів, підписаних з Національною службою здоров’я України, потребують додаткового фінансування. Чому так держава оцінює медичну послугу зараз? Це питання ми будемо також ставити до Національної служби здоров’я України. І до представників МОЗ, яких ми будемо запрошувати на сесію і на засідання робочих груп щодо фінансування медиків області”, – розповідає Семенова.

Вона висловила сподівання, що на наступній сесії, коли будуть розподіляти кошти від перевиконання бюджету за перше півріччя 2021 року, вдасться забезпечити першочергові потреби медичних закладів області.

Читайте також: Коли важлива кожна хвилина: на Київщині будуть рятувати “тяжких” хворих за допомогою гелікоптерів 

Нагадаємо, дітям Київщини виділили гроші на оздоровлення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...