Дітям Київщини виділили гроші на оздоровлення: цифра

11:50 10.06

Кожна дитина, що мешкає на території селищ Київської області, де розміщені об‘єкти, які належать до сфери управління міста Києва, зможе отримати вісім тисяч гривень на оздоровлення.

Дітям Київщини виділили гроші на оздоровлення: цифра

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 87 депутатів.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, реалізація даного рішення буде сприяти покращенню якості оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області.

«Діти потребують якісного відпочинку. Окрім базових заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, їм необхідна активна соціальна взаємодія. Ми дбаємо про оздоровлення дітей територіальної громади сіл Київської області на території яких розміщені об’єкти міста Києва, тому передбачаємо в бюджеті міста Києва видатки у розмірі із розрахунку 800 грн на добу на одну дитину для придбання путівок на оздоровлення терміном на 10 днів», – зазначив Володимир Бондаренко.

Трансляцію можна подивитися ТУТ.

Нагадаємо, за попередні роки з бюджету міста Києва також виділялись додаткові дотації на оздоровлення сільським радам Київської області. Так у 2018 році кошти виділялись з розрахунку 2 545,70 грн на дитину, а у 2020 – 3 391,70 грн.

Нагадаємо, як свідчить порядок денний, на засіданні мають розглянути низку перейменувань, питання про передачу земельних ділянок “Київзеленбуду” під зелені зони і “Київтеплоенерго” – для експлуатації, а також про передачу в оренду ділянки під модерністським ринком-“шайбою” на Кудряшова, тощо.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...