Майже пів мільйона українців заговорили рідною мовою завдяки руху «Єдині»: долучайтеся до проєкту

Автор: Вікторія Мілюта
20:24 21.04

Всеукраїнський рух «Єдині» днями відсвяткував другу річницю з дня свого заснування - за цей час його команда допомогла перейти на українську мову понад 440 тисячам людей з усього світу. 

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

«Мова – наша зброя. Розуміючи це, два роки тому Іван Капелюшник, Наталка Федечко й Іванка Кобєлєва створили рух «Єдині». Сьогодні з нами працює 35 членів команди, понад 500 волонтерів і 22 зіркові амбасадори. Команда провела понад 40 онлайн-курсів, організувала 7800 зустрічей у 305 розмовних клубах української мови у 35 територіальних громадах України та в 11 містах за кордоном: Польщі, Чехії, Литві, Фінляндії, Нідерландах, Великій Британії, Німеччині і Кіпрі», – розповіла операційна директорка Руху Софія Денисюк.

Читайте також: Безкоштовні уроки англійської мови: де знайти якісні офлайн-курси у Києві

Загалом цей проєкт об’єднує українську спільноту у прагненні вивчати мову, гуртує волонтерів, лідерів думок, психологів у спільній меті – поширення української в країні та за кордоном.

Долучитися до вивчення мови є можливість з будь-якої точки світу. Курси для всіх охочих безкоштовні. Зареєструватися на них можна за посиланням.

Нагадаємо, у квітні розпочався базовий курс підтримки для новачків у переході на українську та складніший, поглиблений граматичний курс. Амбасадорами занять виступили учасники українського хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміль і Раміль Насірови.

Останні новини