Лишив ділянки апарат РНБО: першому заступнику голови КМДА Поворознику вручили підозру

Автор: Марія Супрун
11:39 25.01

Першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику вручили підозру у справі щодо позбавлення земельної ділянки апарату РНБО.

Лишив ділянки апарат РНБО: першому заступнику голови КМДА Поворознику вручили підозру

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, в 2019 році міська влада припинила право постійного користування ділянкою на вулиці Щусєва біля станції метро «Сирець». Місто привело занедбану територію до ладу, вивезло сміття, здійснило благоустрій території та облаштувало там сквер.

Але, Кличко каже, що РНБО не полишає намірів забудувати територію висотками і через правоохоронців продовжує тиснути на столичну владу.

“Історія цієї ділянки, нагадаю, наступна. В 2009 році вона була передана апарату РНБО України в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури. Однак у 2019 році було встановлено, що всі 10 років ділянка не використовувалась за призначенням, будівництво не було розпочато. Натомість, на земельній ділянці утворилося стихійне сміттєзвалище”, – розповів Кличко.

Нагадаємо, раніше до апарату КМДА з обшуками прийшли представники Київської прокуратури та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у справі про земельну ділянку поблизу станції метро «Сирець», де замість житлового будинку облаштували сквер.

Міська влада оскаржуватиме рішення суду щодо повернення зеленої зони біля метро «Сирець» у використання апарату РНБО для забудови.

Великий Київ у Google News

підписатися