Лохнеське чудовисько та мозазавр з «Парку Юрського періоду» – нова виставка на ВДНГ

20:11 03.12.2020

11 грудня в першому павільйоні ВДНГ відкриється інтерактивно-освітня виставка “Динозаври морських глибин”. В експозиції — величезні копії 18 видів древніх монстрів, серед яких двотонний крокодил і 13-метрова акула.

Лохнеське чудовисько та мозазавр з «Парку Юрського періоду» – нова виставка на ВДНГ

За словами організаторів, завдяки новаторському методу імітації рухів живих істот – аніматроніці – представлені експонати зможуть відтворювати навіть дихання своїх предків.

Унікальна експозиція здивує кожного: як людей, які професійно цікавляться наукою, так і любителів чогось нового, особливо – дітей. Завдяки інтерактивним зонам і роботі аніматорів-екскурсоводів найменші відвідувачі зможуть, граючи, дізнатися все про динозаврів, а також отримати відповіді на найцікавіші запитання.

Крім знайомства з величезними експонатами, відвідувачі потраплять на справжній підводний корабель з безліччю інтерактивних пригод. Дорослі і діти зможуть відчути себе палеонтологами і відправитися на захопливі розкопки, поспостерігати за 15-метровим вулканом або навіть подивитися кіно.

Виставка триватиме до 14 березня 2021 року з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Для гарантованого комфорту гостей було введено продаж квитків на сайті dino.net.ua по тимчасових слотах. Це допомагає уникнути одночасного скупчення великої кількості людей на виставці.

Нагадаємо, на столичному ВДНГ також працює виставка “Всесвіт тіла: всередині тварин”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...