На ВДНГ відкриється шокуюча виставка “Всесвіт тіла: Всередині тварин” (ФОТО)

17:53 15.10

30 жовтня в київському ВДНГ відкриють всесвітньо відому виставку Ґунтера фон Гаґенса «Всесвіт тіла: Всередині тварин». Вона складатиметься з понад ста експонатів – це справжні тіла тварин-гігантів. Можна буде побачити будову м’язів, кісток, кровоносної та нервової систем реальних слона, жирафа, верблюда, страуса, північного оленя, велетенського кальмара, приматів і навіть людини.

На ВДНГ відкриється шокуюча виставка “Всесвіт тіла: Всередині тварин” (ФОТО)

Як повідомляють організатори, виставку створено для того, щоби привернути увагу людей до зменшення популяції тварин, а школярів та студентів заохотити до кар’єри в науково-дослідній сфері.

“Ви оціните серце бика, яке в п’ятеро більше за людське, дізнаєтеся, чому страуси – найшвидші бігуни, яка особливість північних оленів допомагає їм вижити взимку та на що здатен язик жирафа”, – зазначають організатори.

На гостей експозиції також чекатиме феєричний експонат – тіло реальної людини.

Оригінальна ідея анатомічної виставки в Ґунтера фон Гаґенса з’явилася, коли для його Інституту пластинації вперше пожертвували тіло горили з німецького зоопарку. А потім іще й жирафа та слона. Поповнювати експозицію з роками вдавалося завдяки участі у ветеринарних програмах та співпраці із зоопарками. Тільки над жирафом автори працювали понад два роки. Варто зазначити, що всі тварини, чиї тіла використали для створення виставки, померли природною смертю.

загрузка...

Виставка триватиме у 4 павільйоні ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1) до 31 грудня 2020 року. Для безпеки відвідувачів на території виставки діятиме масковий режим, проводитимуть температурний скринінг, а також у залах будуть встановлені санітайзери. Передзамовлення квитків тут.

Нагадаємо, минулого року науково-пізнавальна виставка «Всесвіт тіла: Цикл життя» шокувала українців. Побачити тіла справжніх людей, збережені за допомогою особливого методу бальзамування – пластинації – з’їжджалися з усіх куточків країни. Цього року організатори привезуть із Німеччини не менш захопливу експозицію – тіла тварин. Завдяки унікальності експонатів кожний відвідувач зможе роздивитися всі системи організму у тривимірному вигляді.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...