Ліжок з доступом до кисню у столичних лікарнях побільшало

13:55 25.11.2020

Столиця власними силами підготувала майже 4,5 тисячі ліжок у комунальних медзакладах для надання допомоги хворим на коронавірус. Серед них 1639 ліжок з підведеним киснем. Зокрема: 1158 – з централізованою подачею. Та 481 – з кисневими концентраторами. До кінця року кількість кисневих апаратів планують суттєво збільшити.

Ліжок з доступом до кисню у столичних лікарнях побільшало

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

За його словами, для збільшення ліжкомісць із подачею кисню з міського бюджету виділили майже 31 мільйон гривень. Це кошти на капремонт систем киснепостачання.

Іще понад 5,5 мільйона передбачили на закупівлю кисневих концентраторів.

Крім того, Держбюджет має надати столиці 64,3 мільйона на ремонти систем киснепостачання та закупівлю концентраторів. Майже половину цих коштів Київ уже отримав. За рахунок грошей міста та Держбюджету столиця зможе до кінця року збільшити кількість ліжок з постачанням кисню до понад 3,5 тисячі. Це – 80 відсотків ліжкового фонду, визначеного для прийому хворих на коронавірус”, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, тиждень назад у столичних лікарнях було майже 1200 ліжкомісць з підведеним киснем і всього 160 кисневих концентраторів.

Як повідомлялось, в Україні за добу 13 882 хворих на COVID-19, у Києві виявили менше тисячі інфікованих.

В найближчі суботу та неділю українців чекає поки що останній карантин вихідного дня. Щодобова кількість інфікованих коронавірусом дещо знизилася, але, що буде далі та які обмеження введуть, поки невідомо. Тому міністр культури Олександр Ткаченко пропонує ввести двотижневий локдаун на Новорічні свята. Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що МОЗ вимагатиме від уряду запровадження більш жорсткого карантину в Україні, якщо з’явиться загроза повного локдауну медичної системи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...