Літня жінка постраждала під час нападу “тітушок” на противників будівництва на Печерську

Автор: Володимир Хлєбников
18:03 16.01

На вулиці Вільшанській, що у Печерському районі Києва, сталася бійка між противниками забудови тамтешнього схилу і невідомими молодиками в балаклавах. Внаслідок протистояння постраждала літня жінка, їй викликали швидку.

Літня жінка постраждала під час нападу “тітушок” на противників будівництва на Печерську

Про це сьогодні, 17 січня, повідомив колишній народний депутат, столичний активіст Ігор Луценко.

Це – один із бойових епізодів епопеї, яка триває там уже ледь не десятиліття. Там дійсно чудовий схил, де можна створити прекрасний видовий сквер (сам неодноразово там зупинявся, щоб помилуватися краєвидами міста і заходом сонця). Місцеві навіть розробили спільно з архітекторами проєкт (див. далі). Але на цьому дуже небезпечному схилі хочуть поставити ширму у вигляді прибуткової забудови, щоб ніякої краси не бачити“, – написав він у себе в Facebook.

За словами Луценка, лобістом знищення потенційно одного з найкрасивіших сквериків в центрі столиці – забудовник Андрій Вавриш. Деякі ЗМІ називають його “улюбленим забудовником Банкової”.

Забудовник там перепаскудив схил своїм сміттям, закрив краєвид залізним забором. А раніше було ще гірше – взагалі на кілька років забрав у міста цілу вулицю з проїжджою частиною. Паркан там падає регулярно, місцеві затяті, тому є сподівання, що переконаємо владу встановити там диктатуру дерев, трави і кущів, а не тітушні“, – додав він.

Читайте також: Адвокати забудовника “хворими фантазіями” зірвали засідання суду по Протасовому Яру – активіст

Він також оприлюднив відео, на якому видно, як група молодих людей спортивної статури у балаклавах нападає на противників будівництва. Під час протистояння з ніг збили місцеву мешканку – літню жінку. Їй довелося викликати швидку допомогу.

Зрештою місцевим мешканцям і противникам забудови вдалося прогнати “тітушок”. Поліції на місці конфлікту не було, коментарів від столичного главку поки що не надходило.

Читайте також: Новосели з Оболоні збираються пікетувати офіс забудовника через неадекватні тарифи

Великий Київ у Google News

підписатися