Починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту, – Ляшко

14:56 02.11.2020

Міністерство охорони здоров’я розпочинає розгортання мобільного шпиталю у Палаці спорту в Києві. Водночас, проблема мобільного шпиталю полягає не стільки у забезпеченні обладнанням, скільки в забезпеченні медичними кадрами.

Починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту, – Ляшко

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю “Сегодня“.

Уже є попередні кошториси, які доопрацьовують. Ми зібрали потреби щодо обладнання, дали завдання ДП “Медичні закупівлі”, щоб там проаналізували ціни, і запускаємо постанову, якою виділимо на це кошти, й починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту”, – сказав він.

Головний санлікар також розповів про вимоги до таких шпиталів.

Це шпиталі, які мають бути розгорнуті в пристосованих приміщеннях, які мають опалення, вентиляцію, санітарно-технічні умови. Тобто це великі площі, на яких додатково розміщуються ліжка таким чином, щоб була велика блокова система, де можна буде підвести кисень до ліжко-місць, забезпечити реанімаційні відділення, кімнати для медичного персоналу”, – зазначив Ляшко.

За його словами, вже визначено, яка кількість обладнання потрібна для мобільного шпиталю, але проблема полягає не стільки у забезпеченні обладнанням, скільки в забезпеченні медичними кадрами.

Нагадаємо, раніше було обрано три місця для розгортання інфекційних госпіталів в Києві. Водночас, директор ВДНГ дізнався з новин про можливий госпіталь в Експоцентрі.

Великий Київ у Google News

підписатися