Ліхтарі-шкідники: у Києві лише третина ламп вуличного освітлення енергоощадні

Автор: Оксана Тупальська
18:30 01.12.2023

65% від загальної кількості вуличних світильників не відповідають сучасним вимогам і нормативам щодо якісного енергозберігаючого освітлення. Про це зазначається у проекті Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки.

Ліхтарі-шкідники: у Києві лише третина ламп вуличного освітлення енергоощадні
оренда квартири Київ

“Протягом 2019-2022 років, у рамках капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення м. Києва, проведено заміну 31157 світильників з ртутними та натрієвими лампами на енергоефективні LED світильники”, – зазначають у проекті Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки.

Зазначається, що попри те, що у столиці активно проводилося в останні роки оновлення електромереж, залишаються невирішеними проблеми:

  • залежності роботи існуючих світильників від коливань напруги від 170 до 260 В у розподільчих електромережах міста;
  • невідповідності нормативним значенням зовнішнього освітлення багатьох об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, дитячих майданчиків та прибудинкових територій або його відсутність.

Нагадаємо, у ДТЕК повідомили, що навіть якщо у квартирах киян вранці та ввечері вимикатимуть світло, світлофори у Києві працюватимуть, аби люди могли переходити дорогу, а вулиці регулюватися у годину пік. 

Великий Київ у Google News

підписатися