Світло у Києві вимикатимуть у холоди за виняткових обставин – ДТЕК

Автор: Оксана Тупальська
15:54 01.12.2023

Які перспективи для киян, які воліли б не потерпати цієї зими через зникнення світла в квартирах та офісах, розповів виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук.

Світло у Києві вимикатимуть у холоди за виняткових обставин – ДТЕК

“У години пікових навантажень ввечері чи зранку під час досить холодної погоди можуть виникати дефіцити, які вцілому мають покриватися українською генерацією, імпротом. І якщо цього буде не вистачати, в деякі години можуть бути обмеження. Але це тільки в пікові навантаження, коли буде дуже холодно та буде дуже велике споживання”, – сказав виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телеканалу “Київ”.

Однак навіть за умови відключень світлофори у вечірній час у Києві працюватимуть та не створюватимуть незручностей водіяв, зазначив представник ДТЕК.

Про можливі відключення у години пік раніше повідомляв директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко. Його прогноз був більш категоричним – до при мінус 8 світла точно не буде. 

Заявляли також, що застосовувати графіки обмежень електроенергії поки не в планах Міненерго. Пояснювали, що у резерві перебувають додаткові потужності, які будуть запущені в роботу у разі збільшення споживання та потреб в електроенергії.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин