Лідери 1 дня відеофіксації: пролетів 3 камери зі швидкістю 200 км/год – 3 штрафи

09:09 02.06.2020

У Києві 1 червня почала працювати система відеофіксації порушень ПДР. За перші 17 годин роботи камер зафіксовано 35 тисяч 762 порушення. З усіх зафіксованих порушень оброблено 5 тисяч 620.

Лідери 1 дня відеофіксації: пролетів 3 камери зі швидкістю 200 км/год – 3 штрафи

Про це у Twitter повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, назвавши також “лідерів перегонів”.

Одним з них став Mercedes, який рухався по місту зі швидкістю 208 км/год, а іншим – BMW, який проїхав 3 камери поспіль зі швидкістю 200 км/год та отримає одразу три штрафи.

Як уточнив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, водій автомобіля Mersedes проїхав повз камери на трасі Київ-Чоп зі швидкістю 208 км/год, що майже на 130 км/ч перевищує дозволений швидкісний режим. Антирекорд швидкості було зафіксовано об 11:47.

“І нехай цей штраф невеликий, щодо його доходів і вартості авто (в разі перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год, штраф становить – 510 грн), але можливо він змусить його задуматися і більше не їздити з такою дикою швидкістю по дорогах загального користування”, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. Адреси та карта, де встановлені камери тут

Як повідомлялося раніше, 1 секунда знадобилася системі відеофіксації, аби зловити першого водія-порушника.

Великий Київ у Google News

підписатися