1 секунда знадобилася системі відеофіксації, аби зловити першого водія-порушника

10:33 01.06

Система автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху, що запрацювала в Україні сьогодні опівночі, “побачила” першого порушника о 00:01. Автівка Audi Q7 рухалась Чоколівським бульваром зі швидкістю 75 км/год (дозволена швидкість на цій дорозі 70 км/год).

1 секунда знадобилася системі відеофіксації, аби зловити першого водія-порушника

Про це повідомив у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, на адресу реєстрації власниці авто прийде лист із повідомлення про правопорушення та QR-код, за яким можна переглянути відео з місцем і часом події, а також інформацією про порушення.

Якщо оплатити штраф за таке порушення протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення, то його сума складе 127,5 гривень. Якщо після 10 днів — 255 гривень.

Якщо штраф не сплатити, порушником займеться Виконавча служба Міністерства юстиції. Водій може звернутися до Департаменту патрульної поліції або до суду, якщо не згодний зі звинуваченням.

Читайте також: Відеофіксація порушень ПДР. 15 відповідей на топ-запитання

загрузка...

Нагадаємо, з 1 червня в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. На перших етапах вона фіксуватиме тільки перевищення встановленої швидкості руху. На дорогах Київської області встановлено 25 комплексів автоматичної фіксації, у Києві – 20 (АДРЕСИ). Вони розміщені на ділянках, де фіксувалась концентрація ДТП. 

Як працює система відеофіксації і що говорять юристи – читайте у нашому матеріалі тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...