Леонід Ємець: всі нардепи, обрані від столиці, проігнорували засідання міськради та запитання киян

Автор: Галина Ворона
15:15 22.07

Київрада направила офіційні листи до Верховної Ради із запрошенням депутатів-мажоритарників від столиці, але жоден народний обранець, серед яких більшість – “Слуги народу”, не прийшов на пленарне засідання. На жаль, заклик звітувати перед громадою та відповідати на питання киян про проблеми міста, депутати парламенту повністю проігнорували.

Леонід Ємець: всі нардепи, обрані від столиці, проігнорували засідання міськради та запитання киян

Про це у Facebook розповів депутат “Європейської Солідарності” в Київраді Леонід Ємець.

За його словами, у Києві є безліч проблем, які напряму пов’язані з єдиним законодавчим органом, і з тими законами, які там приймаються.

Це і питання ПДФО, яке стягується з Києва, і питання захисту наших медичних працівників та освітян, питання інфраструктури. Гостро стоїть неможливість затвердження Генерального плану через бездіяльність Міністерства культури в цьому напрямку, або ж навпаки – переслідування окремих політичних інтересів. І ці всі питання народні депутати вперто ігнорують”, – пише Леонід Ємець.

На його думку, така ситуація ганебна, кричуща та категорично неправильна.

Я пропоную не зупинятися в тому, щоб запрошувати парламентарів на кожну нашу наступну сесію. Можливо, хтось колись з’явиться. Але кияни вже сьогодні мають бачити як проявляють зацікавленість депутати-мажоритарники в життєдіяльності того міста, яке їх обрало до Верховної Ради”, – зазначив Леонід Ємець.

Нагадаємо, сьогодні Київрада зібралась на останнє засідання перед канікулами (ТРАНСЛЯЦІЯ).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...