Київрада зібралась на останнє засідання перед канікулами (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Тетяна Сененко
11:12 22.07

Сьогодні, 22 липня, депутати Київради зібрались на пленарне засідання. У порядку денному понад 300 питань, з яких дуже багато важливих для міста і киян.

Київрада зібралась на останнє засідання перед канікулами (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Про це повідомляє пресслужба Київради.

Читайте також: Київрада звернулась до Кабміну щодо ситуації навколо «будинка-монстра» на Подолі

Згідно з порядком денним, на розгляд депутатів винесено 207 проєктів рішень, серед яких 193 стосуються містобудування та землекористування. 

Онлайн трансляція пленарного засідання

Відкриваючи засідання мер столиці Віталій Кличко розповів депутати мають розглянути низку важливих для розвитку міста питань. А також – питань, які впливають на ефективність роботи Київради. Зокрема, рішення щодо складу деяких комісій Київської міської ради, щоб вони могли повноцінно працювати.

Також ми повинні розглянути та ухвалити рішення про збільшення кількості паркомісць для нічного паркування авто в усіх районах столиці. Аби поліпшити і комфорт киян, і збільшити надходження коштів від паркування в міський бюджет”, – сказав Віталій Кличко.

Він також закликав депутатів ухвалити й питання найменування шкіл та зазначив, що сьогодні триває підготовка навчальних закладів до нового навчального року.

У кожному другому закладі відбуваються поточні або капітальні ремонти. Зокрема, ремонтують 217 садочків та 242 школи. На оновлення навчальних закладів, за програмою, столиця виділила майже 586 мільйонів в гривень”, – наголосив він.

Нагадаємо, депутати Київради проситимуть колег із Верховної Ради про дозвіл на проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн. 

До слова, Київ почали готувати до третьої СOVID-хвилі, під час якої у громадський транспорт пускатимуть лише за електронними перепустками

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...