Лебедина пісня ДАБІ. Скандальна інспекція в останній день роботи дозволила звести ЖК на території НАУ

14:58 17.09

15 вересня перестала існувати Державна архітектурно-будівельна інспекція, а 14 вересня, у свій останній день роботи вона видала дозвіл на будівництво ЖК на території Національного авіаційного університету.

Лебедина пісня ДАБІ. Скандальна інспекція в останній день роботи дозволила звести ЖК на території НАУ

Як свідчать дані Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, генпідрядник будівництва – ТОВ “Атмосфера інжиніринг сістемс”.

На території ЖК мають звести 14 будинків на 1 659 квартир, підземний паркінг і спорткомплекс. Загальна площа об’єкту – 107,3 тисячі квадратів.

Водночас юрист Георгій Могильний стверджує, що будівництво на території університету незаконне, адже суперечить Генплану.

За його словами, про це також написано у виданих в 2014 році Містобудівних умовах та обмеженнях. Тодішній головний архітектор Києва Сергій Целовальник видав МУО “авансом” із вимогою врахувати будівництво у новому Генплані Києва.

Зауважимо, 15 вересня міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив про початок роботи нового органу – Державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ).

Читайте також: Забудовник програв: Києву повернули 4 заповідні ділянки на Жуковому острові

Нагадаємо, тенісні корти на Печерську відібрали у забудовника.

Великий Київ у Google News

підписатися