Висоток не буде. Тенісні корти на Печерську відібрали у забудовника

Автор: Галина Ворона
18:34 07.09

Суспільний резонанс зробив свою справу: майданчик із тенісними кортами площею понад 1,6 га на вулиці Старонаводницькій, 6, на який зазіхав забудовник, залишиться у комунальній власності.

Висоток не буде. Тенісні корти на Печерську відібрали у забудовника

Про це розповів депутат Київради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За словами депутата, земельна ділянка із 2009 року перебувала в оренді, її цільове призначення – будівництво комплексу житлових будинків, проте термін дії оренди закінчився 4  серпня цього року.

Упродовж тривалого часу кияни та низка печерських ОСББ, а також представники тенісного комплексу виступали проти забудови території, і їх підтримали столичні депутати.

На минулому засіданні Київської міської ради було підтримано рішення про відмову приватному акціонерному товариству “Імпекс-Проект” у поновленні договору оренди земельної ділянки. Тенісні корти, а також прилеглі до них території збережуть свій статус спортивного осередку для підготовки талановитих спортсменів та проведення численних змагань”, – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що орендар має звільнити зазначену ділянку та привести її у придатний для використання стан.

Рішення щодо відмови у подовженні договору оренди було прийнято з урахуванням значного суспільного резонансу та неналежного використання земельної ділянки за цільовим призначенням”, – підсумував він.

Читайте також: Тренуються всі. На Солом’янці з’явився безкоштовний тенісний корт 

Нагадаємо, вода біля Дніпровської набережної перетворилась на зелено-сіру кашу – місцеві звинувачують забудовника.  

Великий Київ у Google News

підписатися