Лава запасних перетворилася на дитячий стільчик. «Слуги» не мають кадрового потенціалу для професійного уряду

Автор: Злата Колос
23:33 10.02

В українській історії склалася унікальна ситуація, коли з 254-х депутатів партії “Слуга народу“ немає професіоналів й кадрового потенціалу, щоб створити професійний уряд. 

Лава запасних перетворилася на дитячий стільчик. «Слуги» не мають кадрового потенціалу для професійного уряду

Про це  заявила    народна депутатка  з фракції “Європейська Солідарность“ Ірина Геращенко у прямому ефірі   “5 каналу“. 

За словами парламентарки, партія влади опинилася у стані кадрового “голоду” і це впливає на рейтинг команди президента Зеленського. Адже  люди бачать непрофесіоналізм і відсутність свого прем‘єра. 

«Є партія влади – там 254 особи й там немає жодного кандидата у прем‘єри. Катастрофа! У фракції навіть немає канрового потенціалу наповнити уряд. Лава запасних перетворилася на дитячий стільчик – настільки вона коротка. І це є одна з причин  чому так активно падає рейтинг влади:  люди бачать непрофесіоналізм і відсутність свого прем‘єра», – зауважила Ірина Геращенко.

Депутатка нагадала, що зараз обговорюються прізвища нових рекрутів, зокрема, Вітренка на посаду міністра енергетики. 

“Так а де ж ваші прем‘єри, де ж ці ноу-нейми?”, – обурилася Геращенко.

До слова, “газова знижка,” яку встановив уряд, не відбулась.  Це при тому, що Президент Володимир Зеленський доручив заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенку провести аудит наявних тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом у Києві та в усіх областях України.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...