Київська поліція побила журналіста Кутєпова за перебування на “зеленій зоні”

11:04 29.04.2020

Поліціянти побили журналіста hromadske Богдана Кутєпова, який вів репортаж у прямому етері під Кабінетом міністрів, де підприємці мітингували проти затверджених обмежень під час карантину. Правоохоронці також зламали техніку кореспондента. Усе це через те, що він «стояв на зеленій зоні».

Київська поліція побила журналіста Кутєпова за перебування на “зеленій зоні”

Як повідомляє hromadske, сьогодні зранку 29 квітня Кутєпов разом зі співведучим Нікітою Мекензіним вели трансляцію з пагорба в парку напроти Кабміну. До них підійшли кілька поліцейських ТОР і сказали залишити цю територію. Кутєпов пояснив, що має «службову необхідність» знімати з того місця, де найкраще видно протест.

Він також запитував працівників поліції, чому вони повинні відійти з цього місця, на що поліцейські сказали «або забираєш (камеру. — ред.), або я зламаю». З цими словами на журналістів напали й виштовхнули з газону. Усе це відбувалося у прямому етері.

Після цього правоохоронці обурилися тим, що журналіст продовжував знімати, погрожуючи зламати йому камеру. І з цими словами зламали стабілізатор.

Прямий етер довелось перервати. Журналісти викликали поліцію, і зараз пишуть заяву про вчинення злочину.

Оновлено: видання опублікувало відео інциденту, але через 20 хвилин воно зникло.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...