Київщина отримає сучасний центр трансплантації

Автор: Галина Ворона
15:24 15.03

На Київщині створять сучасний центр трансплантації, де завдяки посмертній пересадці органів рятуватимуть життя пацієнтів не лише з Київщини, а й з усієї України. Тож хворі, що потребують такого високоспеціалізованого лікування, зможуть отримувати його в своїй країні.

Київщина отримає сучасний центр трансплантації

Як розповіли у пресслужбі КОДА, Центр трансплантації створять на базі Київської обласної клінічної лікарні та обласного онкологічного диспансеру.

у КОДА зазначили, що Київська обласна клінічна лікарня є учасником пілотного проекту МОЗ з трансплантації. Там вже створено відділення трансплантації органів, хірургії печінки і підшлункової залози. Там вже почали формувати команди медиків, впровадили високотехнологічні операції на печінці і підшлунковій залозі, що є передумовою для виконання складних пересадок цих органів.

Так само, учасником пілотного проєкту МОЗ, але в напрямку трансплантації кісткового мозку, є і обласний онкологічний диспансер. Протягом минулого року на базі диспансеру виконано 13 операцій з трансплантації, і ще три за останні 2 місяці 2021 року.

Читайте також: 250 трансплантацій органів в Україні – плани МОЗ на 2021 рік

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив тариф на трансплантацію органів в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...