Київраду закликають скасувати договір оренди на ділянку у сквері Чкалова

17:49 12.06.2020

Депутатів Київради закликають зберегти сквер імені Чкалова на розі вулиць Михайла Коцюбинського і Олеся Гончара, який невдовзі святкуватиме сторічний ювілей. Боротьба киян за цю зелену зону триває вже кілька років.

Київраду закликають скасувати договір оренди на ділянку у сквері Чкалова

Відповідна заява з’явилась на Facebook-сторінці Київської міської організації “Європейської солідарності”. 

Там кажуть, що конфлікт навколо цієї земельної ділянки виник через недбалість та бюрократичну тяганину. Столичні чиновники ще в 2019 році мали підготувати проєкт щодо встановлення меж скверу ім. Чкалова для внесення ділянки до земельного кадастру. Але до сьогодні цей проєкт так і не був розроблений і затверджений.

Зважаючи на широкий громадський резонанс, Київська організація “Європейської солідарності” звернулася до своїх представників в Київраді з проханням провести 10 червня у сквері імені Чкалова виїзної наради. На неї були запрошені місцеві жителів, журналісти, чиновники КП “Зеленбуд”, співробітники профільних департаментів КМДА, депутати комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування”, – говориться у заяві.

Також зазначається, що Київська міська організація “Європейської солідарності” вважає, що сквер ім. Чкалова має бути збережений без забудови будь-якої його частини, і закликає депутатів Київради на найближчому пленарному засіданні скасувати договір оренди земельної ділянки у сквері Чкалова.

“Європейська солідарність” наголошує на тому, що у всіх суперечках і конфліктах щодо забудови зелених зон, скверів та парків у столиці стоятиме пліч-о-пліч з киянами”, – запевнили в організації.

Читайте також: “Європейська солідарність” майже наздоганяє “Слугу народу” на виборах у Київраду – опитування

Нагадаємо, нещодавно ЄС заявила, що готова висунути Кличка кандидатом у мери. Він подякував “Європейській солідарності”, але на вибори йде з партією УДАР.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...