Київрада звільнила сили оборони від платні за оренду комунальних приміщень

03:50 24.06

Київрада запровадила особливу процедуру та пільги на оренду комунальних приміщень силами безпеки й оборони України.

Київрада звільнила сили оборони від платні за оренду комунальних приміщень

Про це за підсумками засідання Київради, яке відбулося 23 червня, повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

Тепер вартість орендної плати за площі, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, для сил безпеки й оборони встановлена у розмірі 1 гривні. Так триватиме протягом воєнного стану і ще місяць після його припинення чи скасування.

Ми повинні забезпечити повноцінне функціонування сил оборони задля ефективного захисту України та столиці», – наголосив Кличко.

Також депутати схвалили рішення про списання заборгованості за землю об’єктами оборони та розглянули в оновленій редакції програму «Захисник Києва» – для належного фінансування територіальної оборони столиці.

Читайте також: Київрада заборонила в столиці феєрверки, салюти та автівки без глушників

Так, для підвищення обороноздатності столиці – організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві на 2022-2024 роки передбачено залучити з міського бюджету загалом 238,8 млн грн. Зокрема, у 2022 році – 174,2 млн грн (збільшено фінансування на 128,6 млн грн), у 2023 році – 34,7 млн грн, у 2024 – 29,8 млн грн.

Збільшення фінансування обумовлене збільшенням у Києві чисельності підрозділів територіальної оборони у понад два рази, а також тим, що в місті розпочав роботу центр з підготовки сил муніципальної безпеки, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади столиці.

Раніше командувач угруповання сил і засобів оборони Києва Олександр Павлюк заявляв, що підрозділи Територіальної оборони Києва та Київської області мають протитанкові комплекси NLAW, гранатомети Carl Gustaff, міномети та безпілотні літальні апарати.

Великий Київ у Google News

підписатися