Чергове засідання Київради вже сьогодні. Що у порядку денному

Автор: Галина Ворона
09:07 23.09

Сьогодні, 23 вересня, відбудеться пленарне засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Чергове засідання Київради вже сьогодні. Що у порядку денному

Про це повідомляє пресслужба мерії.

Традиційно депутати зберуться у залі залі засідань (вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх).

Початок пленарного засідання – о 10:00.

У порядок денний включено низку загальних питань, зокрема, про зміну типу на найменування низки комунальних закладів, стосовно забезпечення депутатів Київради посвідченнями і нагрудними знаками, звернення до президента, парламенту, уряду, НКРЕП про недопущення підняття тарифів на ЖКП тощо.

Також сьогодні Київрада має розглянути кілька природоохоронних питань (про оголошення ботанічною пам’яткою об’єкту “Квітковий рай” тощо.

Є у порядку денному і питання власності – наприклад щодо будівництва офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва на вулиці Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі, будівництва ЖК на вулиці Краснова, 25, Бакинській, 37-41.

Також депутати мають надати низку дозволів “Київзеленбуду” на відведення ділянок під зелені зони та вирішити питання безкоштовних паркінгів для ветеранів російсько-української війни.

Онлайн трансляція засідання буде забезпечена на офіційному сайті та YouTube-каналі Київської міської ради.

Як повідомляв “ВК”, раніше президія Київради ухвалила рішення рекомендувати Київському міському голові включити до порядку денного засідання проект “Екологічної стратегії м. Києва до 2030 року“.

Це означає, що Екостратегія може бути винесена на розгляд сесії Київради вже 23 вересня. Ми ще трохи наблизились до нашої мети та, дуже сподіваюся, що будемо й далі рухатися вперед. Тепер все залежить від позиції мера. Розраховую на його правильне рішення”, – написав голова профільної комісії Костянтин Яловий у Facebook.

Востаннє пленарне засідання Київради проходило 31 серпня. На нього було запрошено Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та Начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві Івана Виговського. Ткаченко сказав, що він у відпустці і не прийшов. Крім того, “Слуги народу” та ОПЗЖ блокували трибуну Київради.

Загалом в порядку денному було дуже багато питань – їх розгляд затягнувся на 10 годин. Що прийняли депутати – читайте в огляді “Великого Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися