Київрада заборонить участь російського бізнесу в міських проектах – депутатка “ЄС”

Автор: Галина Ворона
13:26 17.03.2021

В умовах російської агресії на сході країни та анексії Криму Київ не може дозволяти інвесторам із РФ брати участь в проєктах, які фінансуються міським коштом. Тому бюджетна комісія створила робочу групу, яка має напрацювати чіткий механізм заборони участі росіян і російських бізнесів у розробці та реалізації міських проєктів.

Київрада заборонить участь російського бізнесу в міських проектах – депутатка “ЄС”

Про це розповіла депутатка “Європейської Солідарності” в Київраді і перша заступниця голови бюджетної комісії Людмила Ковалевська.

За її словам, наразі на розгляд профільної комісії подали документ, який передбачає заборону на ведення бізнесу і для суб’єктів господарювання, які перебувають під контролем росіян, і для юридичних осіб, у статутних капіталах яких є частина РФ.

Робоча група має детально все проаналізувати і включити до списку також підсанкційних осіб. Окрім того, ми чітко маємо розуміти кінцевих власників підприємств, які хочуть працювати на території столиці”, – зазначила Людмила Ковалевська.

Депутатка висловила сподівання, що депутати Київради разом із профільними департаментами КМДА та юристами оперативно та якісно опрацюють всі пропозиції і вже найближчого пленарного засідання проєкт рішення винесуть на розгляд Київради.

Людмила Ковалевська нагадала, що у 2019 році Київрада встановила заборону на передачу комунального майна та землі юридичним особам, у статутному капіталі яких частка держави-агресора становить понад 25% або кінцевим бенефіціаром яких є держава-агресор.

Сьогодні ми маємо в цілому перекрити доступ російському бізнесу до можливості збагачення за рахунок Києва та киян. Позиція “Європейської Солідарності” в цьому питанні однозначна – жодних відносин із державою-агресором”, – наголосила Ковалевська. 

Читайте також: Людмила Ковалевська: Кількість жінок-кандидаток у мери Києва відображає загальну ситуацію з жінками в українській політиці

Нагадаємо, “Європейська солідарність” категорично виступає проти того, щоб проєкт меморіалізації Бабиного Яру реалізували російські автори на чолі зі скандальним режисером Іллєю Хржановським.

Великий Київ у Google News

підписатися