Київрада сьогодні засідатиме. Які питання на порядку денному

Автор: Галина Ворона
09:09 13.05

У четвер, 13 травня, заплановано пленарне засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Початок – о 10:00 в залі засідань (вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх).

Київрада сьогодні засідатиме. Які питання на порядку денному

Онлайн трансляція засідання буде доступна на офіційному сайті Київради.

У порядку денному – 17 загальних питань, які стосуються перейменування шкіл, підвищення кваліфікації депутатів, про присвоєння рангу Бондаренку В.В.

В планах на розгляд є три питання власності, пов’язані з будівництвом ЖК та приватного медичного центру в Шевченківському районі, а також змінами в переліку об’єктів реконструкції та реставрації.

Крім того, понад сто пунктів в порядку денному стосуються питать містобудування та землекористування. Багато пунктів щодо оновлення договорів оренди земельних ділянок.

Зазначимо, що 13 травня Київрада знов розгляне питання про прийняття Детального плану території (ДПТ) в Оболонському районі міста Києва, яким пропонується побудувати новий мікрорайон із 19 житлових будинків висотою до 26 поверхів. Забудова планується в межах вулиць Юрія Кондратюка, Михайла Майорова, північної і західної межі лісу. На останньому засіданні, 22 квітня, Київрада не підтримала забудову Мінського масиву.

Повністю порядок денний доступний за посиланням.

Нагадаємо, останнє засідання Київради відбулося 22 квітня – його підсумки тут.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...