Забудова Мінського масиву: Київрада розгляне скандальний ДПТ

Автор: Марія Супрун
18:54 12.05

Київрада 13 травня знов розгляне питання про ухвалення скандального детального плану території (ДПТ), який передбачає забудову Мінського масиву в Оболонському районі столиці.

Забудова Мінського масиву: Київрада розгляне скандальний ДПТ

Такий пункт з’явився у порядку денному пленарного засідання.

Зокрема, ДПТ передбачає будівництво нового мікрорайону з 19 житлових будинків висотою до 26 поверхів. Забудова планується в межах вулиць Юрія Кондратюка, Михайла Майорова, північної і західної межі лісу.

Забудова кварталу передбачає збільшення кількості жителів на понад 11 тисяч і побудову 26-поверхових будинків на 6307 квартир на землях тепличного господарства агрокомбінату “Пуща-Водиця”. Проєкт ДПТ суперечить також чинному генеральному плану.

Мешканці масиву вийшли на протести та підготували петицію №9450, мета якої не допустити затвердження ДПТ та зібрати підписи під вимогами зняти проєкт з розгляду і зберегти для Києва всі унікальні лісові квартали Святошинського лісопаркового господарства.

Водночас, департамент містобудування та архітектури КМДА вже подав на розгляд Київради оновлену містобудівну документацію Оболонського району. Відповідний проект рішення депутати планують розглянути під час пленарного засідання 13 травня.

У департаменті наголос роблять на тому, що проектом приділено увагу інфраструктурним об’єктам.

Зокрема, заплановано відкриття трьох закладів дошкільної освіти на 420 місць, а саме: два вбудовано-прибудованих заклади місткістю на 80 та на 100 місць та одного окремо розташованого закладу на 240 місць. Також тут з’явиться новий комплекс об’єднаних закладів загальної середньої освіти з закладом професійної освіти, який розраховано на 1500 учнів, у тому числі 1440 учнівських місць загальної освіти та 60 місць для отримання професійної освіти.

Кажуть, шо у документації запроектовані амбулаторії сімейного лікаря загальної практики на перших поверхах житлових будинків, що заплановані до будівництва уздовж вул. Проектної, 1.

Також, згідно з містобудівною документацією, заплановано організацію маршруту транспорту Великою Кільцевою дорогою, будівництво другого підземного та надземного переходів.

Як написав у Facebook позафракційний депутат Київради Костянтин Богатов, 13 травня громада знову збирається на мітинг під Київрадою, щоб відбити ДПТ Мінського масиву, яким пропонується побудувати на Оболоні новий мікрорайон.

Нагадаємо, на останньому засіданні, 22 квітня, Київрада не підтримала забудову Мінського масиву. 13 травня Київрада знов розгляне питання про прийняття ДПТ в Оболонському районі міста Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...